درباره ما

گروه مهاجرتی راشن اپلای بورد

گروه مهاجرتی راشن اپلای بورد بهترین راهنمای شما در زمینه ی مهاجرت ٫تحصیل٫گرفتن ویزای دانشجویی،ثبت نام در دانشگاه های معتبر ٫سرمایه گذاری ،اخذ اقامت دائم و موقت است. تیم ما تشکیل شده از وکلای پرتجربه و بین الملل که با سابقه ای بیش از ده سال در امر مهاجرت تحصیلی و‌سرمایه گذاری ، توانسته نامی شناخته شده در ایران و روسیه باشد و هم چنین شامل مشاورین عالی و درجه یک ایران ،لیدر های بی نظیر در سرتاسر دنیا ،با خدماتی عالی و همیشگی که به خوبی باصداقت و قدرت عمل به عنوان یکی از بهترین موسسات ایران شناخته شده است.

مشاورین ما به شکل تلفنی، حضوری یا مکاتبه‌ای به تک‌تک سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهند داد و ضمن بررسی شرایط دقیق پرونده، شما را در جهت انتخاب بهترین مقصد با توجه به شرایط مالی، اهداف مورد نظر، رزومه‌ی شغلی و تحصیلی و غیره راهنمایی خواهند کرد.

در مرحله‌ی بعد و زمانی که اطلاعات کاملی از مسیری که در پیش‌رو دارید کسب کردید، در صورت تمایل می‌توانید پرونده‌ی خود را به جریان انداخته و برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های مختلف اقدام نمایید. همکاران ما از زمان ارسال مدارک تا انجام مکاتبات لازم جهت پذیرش در دانشگاه مقصد، شما را به‌طور کامل پشتیبانی می‌کنند و پس از اخذ پذیرش در دانشگاه مورد نظر، برای دریافت ویزا و کلیه‌ی اقدامات لازم در این زمینه، شمارا یاری خواهند کرد.

زمانی که موفق به دریافت ویزا شدید، مشاورین ما در جلسات متعددی شما را جهت داشتن آمادگی لازم برای زندگی و تحصیل در کشور مقصد، آماده خواهند کرد.

همچنین زمانی که برای شروع تحصیل، به کشور مقصد سفر کردید، مشاورین ما در کشور مقصد به شما کمک می‌کنند که بتوانید به راحتی در آنجا اسکان یافته و برای ثبت‌نام در دانشگاه مورد نظر، در کنارتان خواهند بود و در طول تحصیل و تا پایان دوره‌ی تحصیلی، می‌توانید درصورت داشتن مشکل به مشاورین ما مراجعه کنید.

دانشجویانی که می‌خواهند برای دریافت بورسیه‌ی تحصیلی اقدام کنند، با مراجعه به ما و بررسی شرایط کامل‌شان توسط مشاورین، می‌توانند در زمینه‌ی دریافت بورسیه‌های تحصیلی، در صورت داشتن شرایط اقدام نمایند.

اهداف تحصیلی خود را با ما در میان بگذارید و پاسخ سوالات خود را از ما بپرسید.

برای آگاهی بیشتر و دریافت اطلاعات کامل برای تحصیل در خارج از ایران و همچنین برقراری ارتباط با مشاورین موسسه‌ی ما، تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید.