مقالات

چرا روسیه برای تحصیل و زندگی مناسب است؟

با ما باشید

روسیه بزرگ ترین کشور جهان و یک کشور چندملیتی در مرز اروپا واسیاست که در رنکینگ توسعه بشری جایگاه ۵۲ را در سیستم سلامت جهانی به خود اقتصاص داده است و در حوزه توسعه تحقیقی جزو9 کشور جهان است

زبان غالب رسمی این کشور روسی است

طبیعت منحصر به فرد و فرصت های سفر بی پایان روسیه بزرگترین ایالت جهان است، قلمرو آن چندین منطقه آب و هوایی از قطبی تا نیمه گرمسیری را پوشش می دهد. 29 مکان طبیعی و فرهنگی روسیه در فهرست میراث جهانی یونسکو گنجانده شده است. بایکال عمیق ترین، تمیزترین و بزرگترین دریاچه آب شیرین روی زمین است، کوه های باشکوه آلتای و قفقاز، دره آبفشان ها در کامچاتکا، ستون های کراسنویارسک، طبیعت بی نظیر خاور دور، وسیع ترین رودخانه ها تنها چند مکان هستند که شما می توانید در حالی که در روسیه زندگی می کنید بازدید کنید.

به آثار فرهنگی معابد باستانی حلقه طلایی و شمال روسیه، مسجد آبی (زانگر) و کرملین در کازان، مجموعه های کاخ منطقه لنینگراد و معماری اروپایی کالینینگراد هم در طول زندگی وتحصیل خود توجه کنید.

مراکز تاریخی مسکو، سن پترزبورگ، تومسک و بسیاری از شهرهای دیگر میراث فرهنگی ملی هستند و تقاضای زیادی در بین گردشگران و دانشجویان از سراسر جهان دارند

برنامه های انطباق برای دانشجویان خارجی:

بیش از200تنوع در همه حوزه های زندگی را تشکیل می دهند: فرهنگ، زندگی و مذهب

این موضوع این اجازه را می دهد تا خارجی ها احساس راحتی کنند.

دانشگاه ها همچنین کمک می کنند – بسیاری از آنها برنامه های سازگاری ویژه ای برای دانشجویان از سراسر جهان و سیستم های پشتیبانی برای دانشجویان سال اول دارند.

مزایا برای دانشجویان

دانشگاه های روسیه از چندین نوع مزایا برخوردار هستند به عنوان مثال، دانش آموزان تمام وقت می توانند یک بلیط ویژه برای حمل و نقل صادر کنند – هزینه سفر با مترو، اتوبوس یا تراموا چندین برابر ارزان تر است. همچنین تخفیف هایی برای بلیط موزه ها، تئاترها و سینماها خواهید داشت

 

چرا تحصیل در روسیه

آموزش اساسی روسیه یک رهبر شناخته شده در آموزش ریاضیدانان، فیزیکدانان، شیمیدانان، مهندسان، برنامه نویسان، پزشکان و همچنین نمایندگان حرفه های خلاق است

آموزش کلاسیک یکی از قوی ترین آموزش ها در جهان محسوب می شود از نظر

دانشگاه های روسیه سالانه جایگاه های پیشرو در رتبه بندی های جهانی را به خود اختصاص می دهند.

انتخاب گسترده ای از برنامه های آموزشی در وب سایت ما، دانشگاه های پیشرو از سراسر کشور، از کالینینگراد تا ولادی وستوک، ارائه شده است که بیش از 4000 برنامه آموزشی پایه را در یک طیف موضوعی عظیم از علوم پزشکی، فنی و طبیعی تا زبان شناسی ارائه می دهند.

نقطه قوت آموزش روسی آموزش متخصصان در حرفه های خلاق است. هنرستان ها، تئاتر و رقص، سازمان های آموزشی هنر، دانشگاه های معماری برنامه های متنوعی را به متقاضیان ارائه می دهند. دانشگاه ها همچنین متخصصانی را در زمینه های مدرن مانند طراحی بازی یا روانشناسی سایبری تربیت می کنند. برای کسانی که به دنبال مسیرهای خلاقانه برای خود هستند، برنامه هایی در زمینه هنر و موسیقی وجود دارد.

قیمت و کیفیت در روسیه نسبت بهینه قیمت و کیفیت آموزش

اگر به تازگی برای تحصیل در روسیه آماده می شوید، دوره ها و برنامه های آمادگی برای مطالعه زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی در دسترس شماست.

تحصیلات در هر سطح آکادمیک دانشگاه های روسیه دارای برنامه های کارشناسی و تخصصی، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد (محل اقامت، کمک) و کارآموزی هستند که از قیمت های مختلفی برخوردار هستند

در سال 2022هزینه تحصیل در دانشگاه های کشور برای برنامه های کارشناسی تمام وقت از ….. هزار روبل در سال شروع شد

ما به شما توصیه می کنیم اطلاعات دقیق قیمت ها را مستقیماً از وب سایت دانشگاه های ما دریافت کنید.

فرصت تحصیل رایگان(بورسیه) در روسیه

خارجی ها این فرصت را دارند که آموزش رایگان دریافت کنید.هر ساله، دولت فدراسیون روسیه چندین هزار مکان با بودجه دولتی را در دانشگاه های سراسر کشور اختصاص می دهد. در عین حال، برخی از دسته‌بندی‌های شهروندان خارجی می‌توانند به مکان‌های دارای بودجه دولتی و سهمیه‌های خارج از کشور به طور برابر با روس‌ها وارد شوند(مثل دانشگاه بین المللی رودن )

این یک فرصت اضافی برای ثبت نام و حتی برنده شدن در المپیاد دانشگاهی است که هم به زبان انگلیسی هم روسی تدریس میشوند

برنامه های آموزشی به زبان انگلیسی

روز به روز تعداد بیشتری از دانشگاه های روسیه به متقاضیان از سراسر جهان برنامه هایی ارائه می دهند که به طور کامل به زبان انگلیسی اجرا می شوند. شما می توانید هر گرایش، تخصص و سطح علمی را انتخاب کنید.

دانشگاه ها بصورت فعال با برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت زبان روسی را بصورت انلاین یا افلاین به شما تدریس میکنند پس دانشجویان به برنامه های بسیاری در تمام سطوح علمی دسترسی دارند.و اموزش انلاین پیشرفته در روسیه یکس از گرایش های اصلی اموزش مدرن است که از جامعه جهانی هستند و در پلتفرم های بین المللی در دوره های:

Open education

Lectorium

Stepik

حضور دارند.

هرساله پردیس ها و ازمایشگاه های با فناوری پیشرفته باز میکنندو هم چنین اکثر دانشگاه های روسیه خوابگاه های مخصوص به خود را دارند که اغلب در نزدیکی ساختمان های دانشگاهی هستند و هزینه ی زندگی در انها به عنوان قاعده مقرون به صرفه است

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *